Naše služby

 

Grafické práce

Provádíme veškeré grafické a DTP práce na míru požadavkům klienta. Vytvoříme pro vás moderní grafický design propagačních tiskovin, webových stránek a e-shopů, reklamních nosičů, reklamních předmětů, firemního loga nebo corporate identity.

Tvorba WWW stránek

Na kvalitě webové stránky závisí úspěch vašeho podnikání. Web by měl návštěvníka zaujmout, nabídnout mu to, co hledá, a získat v něm spokojeného klienta. Vytvoříme vám internetové stránky, e-shop nebo aplikaci.

SEO optimalizace

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu, zlepšit jeho obsah, zdrojový kód nebo uživatelské prostředí a jeho nastavení? Nabízíme SEO optimalizaci a poradenství pro nové i starší weby a e-shopy. Provedeme SEO audit vašeho webu nebo e-shopu a nastavíme váš web

Proč je kvalitní grafika třeba?

Grafický design je důležitou součástí vaší prezentace a toho jak vás vnímá okolí. Grafika by měla být originální, chytlavá, moderní a měla by oslovit vaše zákazníky. Základem je vždy správná myšlenka a vhodná kombinace barev, fotografie, písma a grafiky. Na těchto základech zpracujeme originální grafický návrh, který bude firmu reprezentovat v očích zákazníka. Základem je zaujmout a oslovit více klientů a podpořit prodej nebo nabízené služby.

Co pro vás dokážeme vytvořit?

Na základě společné konzultace vytvoříme vizuál, který zákazníka opravdu osloví. Úspěch klienta je pro nás ta nejlepší vizitka, proto klademe důraz na kvalitu našich služeb. Navrhneme offline i online grafiku, kterou budete moci prezentovat na internetu i mimo něj. Navrhneme vám také webové stránky nebo e-shop, originální logo včetně logomanuálu, corporate identity (firemní styl), propagační tiskoviny, vnitřní i venkovní reklamu, webové bannery, newslettery, vizitky, letáky, plakáty, katalogy a mnoho dalšího. Navrhneme také grafiku facebookových prezentací a jiných sociálních sítí a vašich profilů.

Facebook